730x80

Przyjme tarcze przednie (zuzyte)

Kupię.

Przyjme tarcze przednie (zuzyte)

Postprzez timo » 27 paź 2009, o 13:15

ma ktos moze na zbyciu przednie tarcze? moga byc kompletnie zjechane, potrzebuje do przymiarek. powoli skladam do kupy przebudowany uklad hamulcowy w moim VW T3 (na elementach audi A6) i do ostatecznego sprawdzenia kompatybilnosci poszczegolnych elementow oraz zlapania dokladnych wymiarow w celu dorobienia adapterow potrzebuje miec na miejscu tarcze. wiec jesli ktos ostatnio zmienial u siebie tarcze i zostaly mu stare (lub planuje zmieniac w najblizszym czasie), to chetnie takie przyjme. najchetniej opole, gorny slask, warszawa lub gdzies przy autostradzie A4 na odcinku slask-legnica lub przy "gierkowce" na odcinku warszawa-czestochowa - wtedy zalatwie sobie odbior osobisty. z innej lokalizacji wysylka, oczywiscie na moj koszt.

interesuja mnie tarcze 288 oraz 312 mm.

p.s. uprzedzajac komentarze typu "idz do sklepu i se kup" odpowiem, ze nie zamierzam wydawac grubej kasy na cos, co nie wiem, czy bedzie pasowac. jak bedzie pasowac, to sobie kupie ;)

moje gg 8226575
timo

Powrót do Kupię