730x80

Spadek mocy z rana i nierówne obroty. POMOCY!!!

Naprawa, modyfikacje, konserwacja, najczęstsze problemy.

Spadek mocy z rana i nierówne obroty. POMOCY!!!

Postprzez peper » 19 maja 2009, o 13:43

Witam,
mam A4 2,6 V6 1997r. od 2 lat LPG. I mam taki problem, z rana przez może minute jak odpale to traci moc jak próbuje ruszyć. Tak jakby nie dostawał paliwa, poprostu go zamula. Objawy te ustaja po chwili jak troche pochodzi jak się troche nagrzeje (około 1-2 minuta) i potem jest spoko. Wariowały mu też obroty, ale od mometu jak zregenerowali mi wtryskiwacze do gazu to trzyma obroty, ale to dopiero tydzień (wiec jeszcze zobaczymy czy to nie wróci). Dalej czasami ma takie przeskoki jak stoi na wolnych obrotach.
Wymieniłem kable, świece, nawet cewke. I dalej to jest.

Czy może ktoś ma jakiś pomysł co to może być.
peper

Silnik: 2,6 V6

Re: Spadek mocy z rana i nierówne obroty. POMOCY!!!

Postprzez peper » 3 cze 2009, o 10:11

Ponawiam pytanie czy ktoś moze mi pomóc?
peper

Postprzez miechoo » 4 cze 2009, o 15:53

podepnij pod kompa.wyjda bledy.
moze czujnik temp silnik albo sonda lambda.
mialem podobnie i tez wszystko wymienialem.przewody,swiece,filtry,wtryskiwacze i nie mogli mi go wysterowac na gazie
czujnik mogl sie przywiesic na okreslonej temperaturze i nie zalacza automatycznego ssania.dlatego mozesz miec problem na zimnym.mi z koleji chodzil na wolnych obrotach troszke za nisko i sie lekko trzasl.nie reagowal na podpinanie do kostki czujnika temp. jak podpielismy nowy od razu obroty wzrastaly i chodzil stabilniej.pozniej problem z sonda bo na benzynie dziwnie przyrywal...sprawdz to
miechoo
Nowicjusz

Moje auto: S6
Silnik: 2.2 20VT

Postprzez peper » 15 cze 2009, o 09:35

Dzięki. To może być to bo mam te same objawy co ty. Ale jak podpinałem pod komputer to niby nic nie pokazywało.
peper

Postprzez mymek83 » 16 sie 2009, o 10:50

hej ja mam ten sam problem tylko ze mi jeszcze gasnie anajgorzej jest jak wylacze klime komputer nic ci nie pomorze ja na kompy wydalem z 500zł.i nikt jeszcze nie pomogl kypuje teraz modul zaplonu i zobaczymy czy pomoze mam nadzieje ze tak pozdro (audi 2,6 V6)
mymek83

Silnik: 2,6v6

Postprzez mymek83 » 22 sie 2009, o 19:27

jak wiecie jak to zlikwidowac zeby chodzilo wszystko normalnie to napiszcie pozdro
mymek83

Silnik: 2,6v6

Powrót do Silniki benzynowe